چگونه آگاهی مصرف کننده را پرورش دهیم ؟

آگاهی مصرف کننده

آگاهی مصرف کننده

آگاهی مصرف کننده باعث افزایش استفاده مجدد از بازیافت میشود. امیدوارم این همان حرفی باشد که بارها شنیده باشید. امید است که در خانه ای بزرگ شوید که اینها اصول راهنمای خانوادگی شما بوده باشد. به احتمال زیاد باید یک تلاش هماهنگ داشته باشید تا سبز فکر کنید.این سه کلمه بسیاری را به تفکر در مورد سلامت طولانی مدت کره زمین و منابع آن تحریک می کند. اما فاقد ویژگی خاصی است که به همه ما کمک کند. تا از تغییراتی که می توانیم در زندگی روزمره خود ایجاد کنیم تا به تغییر و تحولات آگاهی داشته باشند آگاه شویم.

اتومبیل

آگاهی مصرف کننده

صنعت خودرو مسلماً می تواند هزینه های هنگفتی برای مصرف كنندگان به عنوان یك گزینه مناسب برای تولید كربن داشته باشد.درست است که در اینجا پول تصمیم میگیرد که شما ماشین حامی محیط زیست داشته باشید یا خیر. با این حال ، با افزایش تقاضا ، تولید کنندگان پاسخ به آگاهی مصرف کنندگان می دهند.

تعدادی از گزینه های هیبریدی وجود دارد که وسایل نقلیه سبزتر را در محدوده قیمت مناسب تر قرار می دهد. ناگفته نماند که از آنجا که این خودروها به اندازه اتومبیل های قبلی به بنزین وابسته نیستند.در این صورت شما می توانید در مصرف بنزین بسیار صررفه جویی کنید. قبل از خرید آگاه و هوشیار باشید و تحقیقات خود را انجام دهید برای دانستن اینکه چه وسیله نقلیه ای سازگار با محیط زیست است. این از همان اصول آگاهی مصرف کننده میباشد.

صورتحساب

آگاهی مصرف کننده

شاید به نظر برسد که صورت حساب یک نکته کوچک است. اما به همه صورتحساب هایی که از طریق پست به دست شما می رسد فکر کنید. اگر گزینه دسترسی آنلاین به آنها را دارید.هرکسی که صورتحساب را برای شما ارسال کند باید آن را چاپ کند و جوهر بگیرد و از کاغذی استفاده کند که در غیر این صورت می تواند برای هدفی دیگری استفاده شود. افراد تمایل ندارند که به دلیل اطلاعات شخصی موجود در صورتحساب ها ،تمایلی به بازیافت آنها ندارند.بنابراین در عوض آنها پاره می شوند و درون کیسه زباله میروند. راه اندازی پرداخت خودکار و صورتحساب بدون کاغذ راهی عالی برای شروع کاهش ضایعات شخصی است.

تن پوش

برخی از شرکت ها با مواد مورد نیاز خود برای تولید پارچه بسیار نوآور می شوند تا الیاف مضربه دریاها آسیبی وارد نکند.

برخی برند ها برند هایی نیز هستند که شناخت بیشتری نسبت به فرآیند و زباله های تولید شده دارند و در تلاشند تا این زباله ها را محدود کنند.

وقتی خرید لباس جدید ضروری نیست ، خرید دست دوم را در نظر بگیرید. مطالعات نشان داده است که اکثر مردم ، مقدار قابل توجهی ازلباس های کمد آنها حتی پوشیده شده نیست. فقط در آمریکا سالانه بیش از 15 میلیون تن زباله نساجی تولید می شود. وقتی ما به طور مداوم خرید جدید را انتخاب می کنیم ، این چرخه معیوب را ادامه می دهیم.

برای آگاهی مصرف کننده ایده های مد سبزتر ساده و آسان در دسترس است که می توان آنها را در زندگی خود گنجاند. همانطور که سبک ها با تغییر فصل تغییر می کنند. سعی در صرفه جویی و خرید دست دوم داشته باشید. با این وجود یافتن و خرید لباس هایی که دوست دارید بصورت دست دوم و آنلاین زمان کمی نیاز دارد. پس ازاینکه تصمیم گرفتید که دیگر لباس خود را نپوشید ، مطمئن شوید که لباس خود را اهدا می کنید تا شخص دیگری بتواند از آن لذت ببرد و سرنوشت آن درسطل زباله نشود.

کافئین دار

بسیاری از افراد روز خود را با یک فنجان قهوه یا چای شروع می کنند و بدنبال انرژی گرفتن هستند. بین فنجان های یکبار مصرف ، برخی فیلترهای قهوه و کیسه های چای ، روش های مختلفی وجود دارد که فرد می تواند باعث تولید زباله های غیر ضروری شود.

دفعه بعدی که به دنبال انرژی از کافئین هستید ، بدانید که گزینه های دیگری نیز وجود دارد. سرمایه گذاری در یک لیوان یکبار مصرف را در نظر بگیرید تا تصمیم بگیرید که قهوه خود را در خانه درست کنید. حتی اگر کسی هستید که در هنگام رفت و آمد خود قهوه نیز میل میکنید لطفا از لیوان یکبار مصرف استفاده نکنید. اینگونه است که آگاهی پیدا خواهید کرد و بلکه می توانید پس انداز کنید.

اگر قهوه یا چای خود را در خانه درست کنید شما میتوانید بررسی کنید که فیلترها و کیسه های چای شما از مواد تجزیه شونده ساخته شده اند یا خیر.

مواد غذایی

یکی از راه های ساده برای شروع عادت های خرید سازگار با محیط زیست خرید و استفاده از کیسه های خرید قابل بازیافت است. اطمینان حاصل کنید که وقتی وارد فروشگاه می شوید ، آنها را با خود آورده اید تا به کیسه های پلاستیکی نیاز نداشته باشید. این کار ممکن است کوچک به نظر برسد ، اما وقتی به برآورد ها مینگریم نشان می دهد که بین 5/3 میلیون تا 14 میلیون تن پلاستیک غیر بازیافتی وجود دارد. که از ساحل به اقیانوس راه می یابد. نیاز به شرکت در تلاش های زیست محیطی آگاهی مصرف کننده را بالا میبرد و شما یک شهروند باهوش هستید.

در مورد منطقه خود کمی تحقیق کنید و ببینید چه گزینه های مواد غذایی در دسترس شماست. خرید محلی و حمایت از کشاورزان نزدیکتان بسیار خوب است. زیرا آلودگی تقریباً به آنجا نرسیده است و بنابراین رد پای کربن کمتری دارد.

تمیز کردن

تمیز کردن خانه یک ماموریت چند وجهی است. بودجه شما واقعاً می تواند در آنچه شما انجام دهید و یا نمیدهید نقش داشته باشد.

بسیاری از محصولات تمیز کننده تجاری که در قفسه های فروشگاه می یابید پر از مواد شیمیایی سخت است.

تولید محصولات تمیزکننده خود از مواد طبیعی تر که اکثر مردم در خانه دارند ، میزان مواد شیمیایی را به حداقل می رساند. بنابراین با ساختن پاک کننده های خود در خانه باعث تقاضای کمتر میشوید. و امیدوارم بارها و بارها از همان ظرف استفاده کنید. و از پلاستیک کمتر استفاده کنید.

گاهی اوقات ممکن است ایجاد تغییراتی که باید انجام دهیم برای کمک به تغییر روند تأثیرگذاری ما روی زمین طاقت فرسا باشد.اما شما صبور باشید.

در ویرگول ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *