چاپ لیوان کاغذی به چه صورت انجام میشود؟

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از متداول ترین و بهترین تبلیغات برند در نمایشگاه ها و فروشگاه ها به شمار می آید. لیوان کاغذی تبلیغاتی امروز به دلیل مفید بودن . برای طبیعت و مقاوم بودن در برابرنفوذ گرما و سرما بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. قیمت لیوان کاغذی ارزان نسبت به نوع چاپ آن که بصورت چاپ عمومی و اختصاصی است.  تعیین می گردد. لیوان کاغذی تبلیغاتی را می توان از انواع هدایای تبلیغاتی مفید و نمایشگاهی نام گذاری کرد. که با آن می توان به مخاطبان خود نوشیدنی های گرم و سرد داد و لوگو خود را بر روی لیوان حک و تبلیغ نمود.

در دنیایی که امروزه ما در آن زندگی میکنیم استفاده از لوازم پلاستیکی و نایلونی هر روز کم تر و کم تر می شود . و جای خود را به ظروف یکبار مصرف و در بیشتر مواقع کاغذی می دهند.

از دلایلی که از ظروف پلاستیکی ( چاپ لیوان کاغذی )امروزه کمتر و کمتر می شود

 میتوان به مضر بودن آن برای انسان و محیط زیست نام برد . از این رو استفاده از وسایل کاغذی امروزه بسیار رواج پیدا کرده است. از مهمترین و پرکاربردترین این ظرف های کاغذی می توان به لیوان کاغذی اشاره کرد..و اوج خلقیت هنرمندان چاپ لیوان کاغذی است

این چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی از لایه ای مقاوم در برابر گراما و سرما مجهز می باشند.  که این پوشش از جنس پلی اتیلن است.این پلی اتیلن باعث می شود . که کمترین میزان الودگی فیزیک و شیمیایی به لیوان کاغذی تبلیغاتی نفوذ نکند. و در بازیافت سریع لیوان کاغذی بسیار مفید است.

بیشتر بخوانید :

جنس کالا به شکلی است که براحتی میتوان روی آن چاپ لوگو  و رنگ های تبلیغاتی خود را استفاده کرد. و از بازخورد بسیار عالی این لیوان های کاغذی تبلیغاتی نهایت استفاده را برد.

چاپ روی لیوان های کاغذی تبلیغاتی بصورت چاپ افست انجام می شود . که این چاپ برای تیراژ های ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ بصورت چاپ عمومی (استفاده از چند فرم مختلف کنار هم)است و در کارهای با تیراژ بالاتر به دلیل بالارفتن قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی، بصورت اختصاصی  می باشد.)

چاپ لیوان کاغذی،طراحی لیوان کاغذی
کاربرد لیوان کاغذی تبلیغاتی

از لیوان کاغذی تبلیغاتی می توان در هتل ها و رستوران ها و شرکت های دولتی و خصوصی و مراکز مختلف جهت بازاریابی و تبلیغات استفاده نمود.

از مزیت های دیگر لیوان های کاغذی به مقاومت آنها در برابر ورود مایعات گرم و سرد به داخل لیوان اشاره کرد . لیوان های کاغذی سریع در طبیعت تجزیه می شوند و براحتی می توان روی آنها طرح دلخواه خود را چاپ کنید. از جمله مزیت های دیگر لیوان های کاغذی میتوان به قیمت نسبت به طروف یکبار مصرف گیاهی اشاره کرد.

2 دیدگاه دربارهٔ «چاپ لیوان کاغذی به چه صورت انجام میشود؟»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *