نمونه کارهای لیوان

تمامی نمونه کارها ما بنا به سلیقه شما قابل تغییر میباشد.

نمونه کارها و نمونه تولیدات مجموعه اسدی

نمونه کارهای لیوان را در این قسمت میتوانید ببینید.که تمام این ها نمونه تولیدات هستند  که با تلاش شبانه روزی این عزیزان به ثمر نشسته است. 

نمونه کارها

نمونه کارها لیوان 90 سی سی،نمونه تولیدات

نمونه کارهای لیوان  و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی ۹۰ سی سی  از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است. که یک محصول پرکاربرد است.کوچکترین سایز لیوان کاغذی بشمار میرود برای صرف نوشیدنی های گرم و سرد،تستر ،دسر مورد استفاده قرار می گیرد.لیوان کاغذی بسته به انتخاب مشتری و استفاده در جاهای مختلف متفاوت می باشد. برای نوشیدن قهوه در بیشتر موارد از لیوان کاغذی ۹۰ سی سی یا ۳ انس استفاده می شود.لیوان کاغذی 90 سی سی ، تمام نمونه کارها بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا   گلاسه تولید شود.

لیوان کاغذی 90 سی سی

لیوان شات

نمونه کارها لیوان 110سی سی،نمونه تولیدات

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی ۹۰ سی سی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است. ایین ظروف از بهترین مواد و سازگار بامحیط زیست تولید شده است.و آسیبی به سلامت انسان نمی رساند. این ها از مواد بدون بو تشکیل شده که مناسب برای  نوشیدنی های گرم و سرد مثل چای، آبمیوه و بستنی و…میباشد.لیوان های 110 سی سی  درانواع طرحهای عمومی واختصاصی مطابق سلیقه شما عزیزان  تولید میگردد.از جمله ویژگی های  لیوان ۱۱۰ سی سی میتوان به موارد زیر اشاره کرد ارتفاع لیوان  تقریبا  ۶۴ میلی متر میباشد.همچنین قطر دهنه آن ۶۷ میلی متر قطر زیرین لیوان ۴۵ میلی متر بوده.ضخامت کاغذ در این لیوان ها ۱۹۸ می باشد.لیوان کاغذی 110 سی سی.و تمام نمونه کارها و نمونه تولیدات بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

لیوان کاغذی 110 سی سی

265

لیوان کاغذی ۱۲۰ سی سی یا دبل شات

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی120 سی سی  از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.120 سی سی  به لیوان دوبل اسپرسو نیز معروف می باشد.بر اساس نوع کاغذ ساخته شده از آن مورد استفاده قرار میگیرد.

از جمله ویژگی این لیوان ها میتوانیم به سهولت استفاده،سبک بودن آن اشاره کنیم.و همچنین به جلوگیری از نشت مایعات به بیرون. و عدم نیاز به شستشو,صرفه جویی در مصرف آب,قیمت مناسب و اقتصادی بودن. و تنوع در  طرح و نقش اشاره کرد.لیوان کاغذی 120 سی سی.تمام نمونه کارها و نمونه تولیدات بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

لیوان کاغذی 180 سی سی

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی180 سی سی  از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است. این محصول پرکاربرد ترین سایز لیوان کاغذی بشمار میرود.لیوان کاغذی ۱۸۰ سی سی کاربرد بسیاری در شرکت ها و ارگان ها، رستوران ها، هتل ها، فست فود، کافی شاپ و … دارد.لیوان کاغذی 180 سی سی و تمام نمونه کارها و نمونه تولیدات بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

نمونه کارها لیوان 180سی سی،نمونه تولیدات
لیوان کاغذی 210 سی سی
تولید ظروف کاغذی اسدی وف کاغذی اسدی لیوان کاغذی 210 سی سی،ساخت لیوان کاغذی،ساخت پیش دستی کاغذی
تولیدی

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی 210 سی سی  از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است. این لیوان کاربردهای فراوانی دارد.در انواع کافی شاپ ها برای سرو بستنی  مورد استفاده قرار میگیرد.لیوان کاغذی 210 سی سی تمام نمونه کارها بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

لیوان کاغذی درب دار
دیگر نمونه تولیدات
لیوان 220
نمونه کارها لیوان کاغذی از نمونه تولیدات

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی220 سی سی  از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.این لیوان  دارای سایز استانداردی میباشد.از همین رو در اکثر مکانهای عمومی استفاده میشود.این لیوان به دلیل حجم مناسب و اندازه‌ی متوسط از پرمصرف‌ترین انواع لیوان کاغذی می‌باشد. رستوران ها،هتل ها،کافی شاپ ها عمده خریداران این لیوان هستند.

نمونه کارها و نمونه تولیدات لیوان کاغذی 220 سی سی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.این لیوان  نسبت به لیوان پلاستیکی انعطاف پذیری بالا تری داشته. برای تولید هر نوع لیوان یا ظرف یک دستگاه خاص وجود دارد.لیوان کاغذی 220 سی سی و تمام نمونه کارها مابنا به درخواست شما میتواند. با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

نمونه کارها لیوان کاغذی سبز رنگ
نمونه تولیدات لیوان بزرگ کاغذی
لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی 360 سی سی  از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است. این لیوان نسبت به سایر ابعاد تولیدی لیوان کاغذی دارای ارتفاع بلند تری می باشد.لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی به عنوان سایز بزرگتر و پرکاربرد در طرح های عمومی قهوه, نسکافه, … استفاده میشود.و همچنین طرح های اختصاصی خاص شرکت ها و ارگان های تولید می گردد. چنین محصولی برای سرو مواد غذایی مانند ذرت مکزیکی مناسب است. و همچنین انواع نوشیدنی ها در خیلی از مکان ها از جمله هتل ها, رستوران ها, کافی شاپ ها, فست فود ها و … کاربرد دارد.لیوان کاغذی 360 سی سی و  تمام نمونه کارها بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا  گلاسه تولید شود.

کاسه کاغذی ۲۵۰ سی سی
نمونه کارها کاسه 250 سی سی،نمونه تولیدات

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند  کاسه کاغذی250 سی سی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.این ظروف از جمله ظروف یکبار مصرف میباشند که در بستنی فروشی ها کاربرد دارد.همچنین در رستوران ها و کافی شاپ ها به عنوان ظروف بستنی و پاپ کرون و چیپس و سیب زمینی و انواع دیگر غذا کاربرد دارد.به علت اینکه از مواد اولیه تجزیه پذیر و بهداشتی تهیه شده است.که امروزه جای خود رو بیشتر از هر روز به کاسه های پلاستیکی میدهد.

از این سایز کاسه کاغذی برای سرو بستنی استفاده می‌کنند. این نوع از کاسه یکبارمصرف کاغذی نیز بسیار در مهمانی‌ها و مجالس پرکاربرد است.حجم  کار ۲۵۰ سی سی بوده.همچنین با ارتفاع ۶۰ میلیمتر و قطر دهانه ۹۰ میلیمتر قطر کف کاسه  هم ۷۵ میلیمتر میباشد.کاسه کاغذی 250 سی سی  و تمام نمونه کارها ما بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

نمونه تولیدات کاسه کاغذی
کاسه کاغذی ۳۴۰ سی سی

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند کاسه کاغذی 340  سی سی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.این سایز کاسه برای سرو انواع مختلف دسر و مواد غذائی همچون بستنی و ذرت و پاپکرن و سوخاری و. .. به فروش می رسد.کاسه کاغذی 340 سی سی و تمام نمونه کارها مابنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

123
نمونه کارها کاسه کاغذی سفید

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند کاسه کاغذی 300 سی سی  از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.که از این ظروف برای استفاده  کاسه سوپ، سالاد، پیش‌غذا و دسر در رستوران‌ها و کافه‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. که از ضخامت خاصی برخوردار است.کاسه کاغذی 300 سی سی  و تمام نمونه کارها مابنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

کاسه کاغذی ۳۰۰ سی سی
نمونه تولیدات لیوان پاپکرن
لیوان پاپ کرن ۱۰۰۰ و ۱۳۰۰ سی سی

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان کاغذی پاپ کورن 1000 و 1300 سی سی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.که  مناسب برای موادی مانند سیب زمینی سرخ شده ، آجیل ها ، پاپ کورن ، چیپس ، پفک و سایر مواد است.همچنین  در مراسم هایی مانند میهمانی ها ، مجالس ، تولد و سایر مراسم بسیار کاربرد دارد.لیوان کاغذی پاپ کرن 1000 و 1300 سی سی و تمام نمونه کارها ما بنا به درخواست شما میتواند با کاغذ پارس یا گلاسه تولید شود.

پیش دستی کاغذی
نمونه کارها پیش دستی کاغذی ،نمونه تولیدات

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند پیش دستی کاغذی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی میباشد.برای تولید بشقاب و انواع پیش دستی کاغذی نیاز به تامین دستگاه مخصوص می باشد. این ظروف خاص در تولیدی اسدی موجود میباشد. برای تولید محصول مورد نظر, قالب ها در درون دستگاه قرار می گیرند. سپس محصول با طرح درخواستی تولید و در بازار به فروش می رسد.

این محصول برای انواع غذاهای سرد وگرم و انواع مخلفات و کیک کاربرد دارد.پیش دستی کاغذی و تمام نمونه کارها بنا به درخواست شما هم میتواند با کاغذ پارس تولید شود و هم کاغذ گلاسه.

486
ست لیوان و پیش دستی (ست تولد)
999

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند ست لیوان و پیش دستی،ست تولد از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی میباشد.ظروف یکبار مصرف کاغذی امروزه از بازار پررونقی برخوردارمیباشد.این نوع ظروف جهت استفاده در میهمانی ها و مراسم ها مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.ست تولد از کالا های پر مصرف  این روزهای تولیدی اسدی میباشد.

مواد اولیه بکاررفته دراین محصول ازمرغوبترین و باکیفیت ترین مواد است.ست تولد و تمام نمونه کارها بنا به درخواست شما هم میتواند با کاغذ پارس تولید شود و هم کاغذ گلاسه.

نمونه کارها ست تولد کاغذی ،نمونه تولیدات
لیوان دو جداره ۲۲۰ سی سی
نمونه کارها لیوان کاغذی 220 سی سی ،نمونه تولیدات
نمونه کارها لیوان کاغذی 220 سی سی ،نمونه تولیدات

نمونه کارها و نمونه تولیدات لیوان های دوجداره 220 سی سی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی میباشد. لیوان دو جداره از بهترین مواد ساخته شده به همین دلیل هیچ گونه بوی ناخوشایندی به نوشیدنی اضافه نمی گردد.این لیوان ها نگهدارنده دما نیز میباشند.

این لیوان به دلیل حجم مناسب و اندازه‌ی متوسط، از پرمصرف‌ترین انواع لیوان کاغذی دو جداره می‌باشد.لیوان دو جداره 220 سی سی و تمام نمونه کارها  بنا به درخواست شما هم میتواند با کاغذ پارس تولید شود و هم کاغذ گلاسه.

202020
نمونه کارها لیوان کاغذی 360 سی سی ،نمونه تولیدات
لیوان دوجداره ۳۶۰ سی سی

نمونه کارها و نمونه تولیدات مانند لیوان دو جداره 360 سی سی از مجموعه تولیدی ظروف کاغذی اسدی است.این لیوان مخصوص نوشیدنیهایی  که گرم سرو میشوند میباشد.

موردمصرف لیوان دوجداره بیشتر دربین کافه ها وکافی شاپ هایی که دارای سیستم بیرون بر میباشند است.لیوان دو جداره 360 سی سی و تمام نمونه کارها و نمونه تولیدات بنا به درخواست شما هم میتواند با کاغذ پارس تولید شود و هم کاغذ گلاسه.

درب لیوان کاغذی
نمونه کارها درب لیوان کاغذی ،نمونه تولیدات

نمونه کارها و نمونه تولیدات ماننددرب لیوان کاغذی یکی از محصولات گروه تولیدی ظروف کاغذی اسدی میباشد. مواردی که در زمینه استفاده از لیوان های کاغذی می بایست به آن توجه نمود این است.

در صورتی که نوشیدنی گرم با اینگونه لیوان ها سرو شود امکان این وجود دارد که نوشیدنی درون آن در مدت زمان کوتاهی خنک شود. و یا اینکه بر اثر بی احتیاطی نوشیدنی آن ریخته شود.از این رو درب های مخصوصی برای لیوان کاغذی در نظر گرفته می شود. تا ضمن حفظ دمای نوشیدنی موجود در لیوان برای مدت زمان طولانی تری، از ریختن آن نیز به خوبی جلوگیری شود.

نمونه کارها ما درب لیوان کاغذی ،نمونه تولیدات
اسکرول