ساخت لیوان کاغذی قابل بازیافت

لیوان کاغذی قابل بازیافت

لیوان کاغذی قابل بازیافت را که این نسل به آن نیاز دارد ، ایجاد کنید.
یک پلیمر که پایه اش آب است امکان ایجاد لیوان های کاغذی قابل بازیافت را با عملکردی که در خدمات غذایی انتظار دارید فراهم می کند.

بدون آستر پلاستیک ، لیوان کاغذی آماده شما نمی تواند نوشیدنی های گرم و خوشمزه را درون خود نگه دارد. اینکار باعث له شدن لیوان میشود.

با وجود تقاضای مصرف کنندگان برای لیوان های فاقد پلاستیک ، سالهاست که از پوشش پلاستیکی برای لیوان کاغذی توسط صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده می شود. پوشش پلی اتیلن روی یک لیوان قهوه کاغذی استاندارد گرما را حفظ می کند .همچنین مانعی در برابر نفوذ مایعات به بیرون ایجاد می کند. با این حال ، استفاده از پلی اتیلن قابلیت بازیافت لیوان پس از مصرف را بسیار کم می کند.

پس از تلاش برای ایجاد انگیزه در استفاده ازلیوان کاغذی قابل بازیافت، ایجاد برنامه های بازیافت داخلی و استفاده از مواد بازیافتی در لیوان های آنها ،شرکت های قوی مانند استارباکس و مک دونالد به دنبال یک جایگزین ماندگار و تأثیرگذارتر برای لیوان کاغذی با پوشش پلاستیکی هستند.

NextGen Cup Challenge به آنها کمک می کند تا نوآوری های جذاب را برای طراحی یک لیوان کاغذی قابل بازیافت پیدا کنند.

لیوان کاغذی نسل جدیدی که خواهان بسیار دارد باید با دوام ، مقرون به صرفه و کاملاً قابل بازیافت باشد.

به طبع گفتنش راحتتر از انجامش است ، اما BASF یک پلیمر بر پایه آب تولید کرده است تا موانع را کنار بگذارد.

چرا لیوان های قهوه بازیافت نمی شوند؟

لیوان کاغذی قابل بازیافت


اکثر امکانات بازیافت برای تبدیل پوشش پلاستیکی به کاغذی در دسسترس نیستند. در طی فرآیند لیوان کاغذی قابل بازیافتلیوان کاغذی قابل بازیافت، کارخانه های تولید کاغذ می توانند به راحتی اکثر آلودگی ها را از بین ببرند و مواد ناخواسته مانند خاک ، رنگ و سایر مانده ها را فیلتر کنند. چیزی که آستر پلاستیکی را از سایر مواد متفاوت می کند این است که به صورت پوسته های نسبتاً بزرگی در می آید که از صفحه های خمیری درشت عبور می کنند اما از صفحات باریک خیر. به جای کار با فیلترهای مسدود شده، که برای بهره وری مخل هستند ، ارسال لیوان های پلاستیکی به زباله دان ها آسان تر است.

این پلیمرها را می توان به صورت پوشش های پایه آب فرموله کرد که در برابر حرارت ، مقاوم هستند و همچنین مانع نفوذ مایعات میشود.
اندرو سیچاران

مدیر بخش بازار برای بسته بندی عملکردی

طی چند سال گذشته ، چندین کارخانه کاغذ سازی روند بازیافت را تا حدی پیش برده اند.و اکنون کارخانه های کاغذ سازی وجود دارد که می تواند لیوان کاغذی با روکش پلی اتیلن را دوباره بازیافت کند. با این حال ، بیشتر کارخانه های تولید کاغذ برای این منظور هنوز اصلاح نشده اند.

علی رغم اثبات اینکه امکان بازیافت لیوان کاغذی پلاستیکی شما وجود دارد ، اکثر بازیافت کنندگان انگیزه ای برای تحقق آن ندارند. به طور کلی ، مواد لیوان کاغذی ارزش این را ندارند که برای بازیافتش هزینه کنند.

میتوانیم بیان کنیم که حتی اگر مصرف کنندگانی باشند که لیوان های کاغذی را داخل سطل زباله بریزند باز آنها در طبیعت رها میشوند.

یک سفارش بلند برای لیوان های کاغذی


در رابطه باا لیوان کاغذی قابل بازیافت راه حل های بالقوه از هر گوشه و کنار دنیا وجود دارد. از جمله راه حل های برندگان مسابقه NextGen. می توان از ایده هایشان به سیستم اجاره فنجان قابل بازیافت ، فنجان یکبار مصرف گیاهی و قابل تجزیه و یک فنجان با درب فیبر دار اشاره کرد.

رهبران صنایع غذایی برای انتخاب مدل لیوان مناسب برای آینده ، نیاز به پاسخ دادن به چند سوال سخت دارند: آیا این مدل از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است؟ آیا می توان آن را در سیستم های موجود جمع آوری و بازیافت کرد؟ و ، شاید مهمتر از همه ، آیا لیوان کاغذی عملکرد بهتری نسبت به یک لیوان پلاستیکی دارد؟

هنوز مشخص نیست که آیا هیچ یک از برندگان میتواند همه این خواسته ها را برآورده می کند یا خیر. همانطور که گلوب اند میل یادداشت می کند ، “لیوان برنده آن لیوانی است که باید با زیرساخت های موجود بازیافت و بازیافت زباله در سراسر جهان متناسب باشد. همچنین باید مقررات موجود در مورد ایمنی و بهداشت مواد غذایی را در سراسر جهان رعایت کند. “

در تلاش برای غلبه بر مسائلی که مسیر رسیدن به لیوان کاغذی قابل بازیافت را حفظ می کند ، BASF اخیراً پلیمرهای مبتنی بر آب را تولید کرده است.

Andrew Seecharan ، مدیر بخش بازار برای بسته بندی عملکردی در BASF توضیح می دهد: “این پلیمرها می توانند به صورت پوشش های پایه آب فرم دهی شوند که در برابر حرارت ، مقاومت یک بلوک را دارند. و همچنین مانع نفوذ مایعات هستند.

محصولات کاغذی او

لیوان کاغذی قابل بازیافت

از آنجا که سیستم مبتنی بر آب هیچگونه آلودگی اضافی را که باید جدا شود ، ندارد ، به خوبی با فرآیند داغ شدن کاغذ بازی می کند و کاغذ با ارزش را به جریان مواد باز می گرداند.

همچنین از استانداردهای ایمنی غذایی برخوردار است. پس از مطالعات دقیق ، پلیمرها برای تماس با مواد غذایی تأیید شده اند که توسط اطلاعیه های مواد غذایی 1974 و 1977 ثبت شده است و توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده بررسی شده است.

سیچارن می گوید: “از آنجا که می توان پوشش ها را با استفاده از تجهیزات موجود در پوشش گراور یا میله استفاده کرد ، فناوری جدید یک گزینه عملی برای فرمول ها و مبدل ها است.”

ایجاد لیوان نسل بعدی

در این مرحله از فرآیند ، مصرف کنندگان ، تولیدکنندگان و رهبران صنایع غذایی سهم مخاطرات را درک می کنند. سالانه بیش از 600 میلیارد فنجان در سراسر جهان تولید و فروخته می شود. طبق برخی تخمین ها ، کمتر از 1 درصد زباله های حاصل بازیافت می شود.

اکنون این به عهده تولید کنندگان است که ایده های خود را به محصولات مناسب تبدیل کنند.

BASF با داشتن پلیمرهای مانع کننده مایع قابل انعطاف مناسب برای فرآیندهای بازیافت کنونی ، از فرمول کننده های پوشش می خواهد تا این جهش را به نسل بعدی بسته بندی مواد غذایی برسانند. برای برداشتن اولین قدم ، امروز یک نمونه را درخواست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *