درباره ما

درباره ما

تیم ما را بهتر بشناسید

ما یک کارگاه تولیدی هستیم

درباره ما که یک کارگاه تولیدی هستیم

درباره ما بیشتر بدانید.کارگاه تولیدی اسدی از سال 90 فعالیت خود را در زمینه ظروف کاغذی شروع نمود.و با لطف خدا اکنون  در آستانه 10 ساله شدن این تولیدی با سابقه میباشد.مجموعه اسدی میتواند با افتخار اعلام کند که برند برتر ظروف کاغذی در حومه استان تهران  میباشد.این کارگاه بصورت تخصصی بر روی ظروف کاغذی در انواع و اقسام سایز ها و مدل ها فعالیت دارد.بی شک هدف  اصلی کارگاه تولید محصولاتی با کیفیتی عالی میباشد که هم از نظر سلامت بی ایراد باشد و هم از حیث قیمت.بدین منظور تکیه اصلی کارگاه بر تولید محصولات با  کیفیت و با قیمت مناسب میباشد.

همکاران متخصص

در این کارگاه نیروهایی مشغول  به کار میباشند که در این زمینه از  تبحر زیادی برخوردارند. در کل میتوانیم این مجموعه را به جرئت جمعی طلایی بنامیم.


همکاران متخصص
درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما
درباره ما

چرا ما بهترین هستیم

تولید با سرعت بالا

با توجه به امکانات خوب ما در کارگاه تولیدی و کار کردن همزمان در چند خط توید سرعت کار ما به لطف خدا بالا میباشد.و ما در تولیدیمان اصلا خاموشی نداریم.

تضمین کیفیت

تمام تلاش ما بر این است که با توجه به تمام کمی ها و کاستی های موجود هیچ موقع کیفیت کار ما پایین نیاید و باعث رنجش خاطر مشتریان قدیمی و جدیدمان نشویم و همچنان در اوج کیفیت باقی بمونیم..

تحویل به موقع

خوش قول بودن از اصلی ترین تعهدات ما نسبت به مشتریانمان میباشد.ما بر اساس زمان کاری مشخص شده در قرار داد تحویل کار داریم.خیالتان بابت سفارشی که به ما دادید راحت باشد.

تماس مستقیم با کارگاه تولیدی