تعطیلات در استارباکس

تعطیلات در استارباکس

بعضی اوقات حس یک موکا نعناع فرنگی فراتر از یک نوشیدنی است. این یک لحظه شادی است ، یک آیین آشنا که تعطیلات گذشته و حال را به هم متصل می کند.

از 6 نوامبر ، می توانید ازتعطیلات فصل در فروشگاه های استارباکس در ایالات متحده و کانادا با انبوهی از علاقه مندی های فصلی ، از جمله موکا پونه ، شکلات سفید برشته ،کارامل ،لاته کارامل Brulée ، موکا لاته شاه بلوط و لاته تخم مرغی لذت ببرید. با فنجان های جدید تعطیلات ، کلی خوراکی و هدیه.

داستان پشت لیوان های امسال

موضوع امسال Carry the Merry دعوت نامه ای برای لذت بردن از لحظات اطراف شما است.

جف ویلکسون ، مدیر خلاق استارباکس ، گفت: فکر ما امسال در مورد لیوان های کاغذی در مورد افرادی بود که آنها را به عنوان پیام رسان شادی در دنیا میشناختند.

به گونه ای که این پیام هرچه بیشتر و بیشتر می شنیدیم در سال جاری به وقوع میپیوست. ما می خواهیم خطی روشن برای مردم باشیم ، لحظه ای کوتاه که آنها می توانند منتظر آن باشند.

تعطیلات استارباکس برای جان بخشیدن به این لیوان های کاغذی، طرح را با عناصر نمادین مارک و در تم ها و رنگ های تعطیلات مخلوط کرد.

رنگ مشهور Starbucks

ویلکسون گفت: “در ابتدا جلسه طراحی لیوان تعطیلات استارباکس، یکی از طراحان ما شروع به ساخت این روبان های کوچک شبیه چسب های تزئینی کرده بود.

ما در حین برگزاری این یک جلسه آنچنان ذوق زده شدیم که آنها را با قیچی برش دادیم و شروع کردیم به روش های مختلف روی لیوان ها را بپیچیم.”

آنها وقتی به طرح اصلی پی رسیدند برند را نیز اضافه کردند و در سایزهای مختلف بررسی نمودند.

برای انتخاب رنگ ، طراحان سایه هایی از رنگ سبز اصلی استارباکس و سایه ای از قرمز را کنار هم چیدند که کمی روشن تر از رنگ مشهور Starbucks است .و به آن یک جلوه دیگر می بخشد.

تیم طراح

این تیم چهار طرح مختلف زیر را در نظر گرفت ، همان تعداد اولین مجموعه لیوان کاغذی تعطیلات استارباکس در سال 1997.

آنها همچنین در یک سری تبلیغات برای تعطیلات استارباکس خلق شده اند ، هرکدام احساسات خاص خود را دارند.

تعطیلات در استارباکس
روبان

این طرح عناصر شاد فصل تعطیلات را در روبان های سبز رنگ و قرمز مانند یک ژاکت مخصوص تعطیلات دنج به ارمغان می آورد. با دقت نگاه کنید تاج ، دم و طرح های آشنا را مشاهده خواهید کرد. این طرح در لیوان تعطیلات استارباکس جمع آوری شده و امسال تکرار شده است.

تعطیلات استارباکس
نقطه

نوارها در اطراف زمینه ی سبز رنگ استارباکس می چرخند که توسط نقاط بازیگوش نقطه گذاری می شود و احساسات را برای “خوشگذرانی” را القا میکند.

تعطیلات استارباکس
درخشش

این فنجان قرمز دارای حرکات پرنعمت است و دارای تکه هایی به رنگ سبز. مانند تزئینات براق تابستانی است. این نقش با رنگ سفید برفی روی لیوان های نوشیدنی سرد استارباکس تکرار می شود.


تعطیلات استارباکس
شو مارک

این نسخه مدرن و کوچک از طراحی نوارهای دارای رنگ تعطیلات و علامت کلمه Starbucks که به اصطلاح سبک طراحی خیابانی است.


یک فنجان قرمز تعطیلات

به مناسبت فرارسیدن فصل تعطیلات استارباکس، در 6 نوامبر به کسانی که یک نوشیدنی تعطیلاتی دست ساز را در فروشگاه های استارباکس در ایالات متحده سفارش می دهند ، یک فنجان قرمز تعطیلاتی رایگان تعلق میگیرد. فقط عجله کنید که تعداد محدود است.


خوراکی و هدایای تعطیلات

مواد غذایی جشن نیز در حال آماده شدن است.

از جمله” کرن بری نارجی خنگولک جدید” ، “کرن بری بلیس بار”، آلوچه دانمارکی شکری ،”پنیرآدم برفی کوچولو” و” کیک آدم برفی “،”میکس قهوه لوبیای کامل تعطیلات استارباکس”همچنین همراه با ،”میکس تعطیلاتی استارباکس” و”میکس اسپرسو کریسمس استارباکس”و”ذخایر کریسمس 2020″ (در فروشگاه های منتخب) موجود است.

یا جوراب های زیبا با مجموعه ای رنگارنگ از هدایا

از جمله لیوان های سرد ، لیوان و کارت های استارباکس.

همچنین می توانید بسیاری از طعم های فصلی استارباکس که مورد علاقه شماست و مواد غذایی در آن فروخته می شود ، مانند معجون تعطیلات و موکا پونه ، کی کاپ آماده برای نوشیدن ، پیدا کنید.

بازدید خوش آمد گویی


اگرچه ممکن است تعطیلات امسال کمی متفاوت باشد.

اما با لیوان های کاغذی تعطیلات استارباکس در دستان شما لحظاتی لذت بخش را حس کنید.

در طول دوره کووید 19 این شرکت اقدامات زیادی را برای محافظت از سلامتی و رفاه حال مشتریان ما انجام داده است و تلاش می کند استانداردهای ذکر شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده را برای یک تجربه ایمن ، از جمله تأکید مداوم بر نظافت، برآورده یا از آنها عبور کند. در مورد تمیز کردن و رعایت پروتکل ها در فروشگاه ها. استارباکس مطابق با راهنمایی های تخصصی CDC و مقامات محلی بهداشت عمومی ، هنگام مراجعه به تمام مکان های کافه ، از مشتریان می خواهد از ماسک استفاده کنند. برنامه سال جدید استارباکس یافتن مکان استارباکس ، بررسی ساعات فروشگاه ، سفارش قبلی و استفاده از پرداخت بدون تماس را آسان می کند.

منبع سایت رسمی استارباکس

در ویرگول ما را دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *