بازیافت لیوان قهوه

بازیافت لیوان قهوه و فنجان قهوه

بازیافت لیوان قهوه

این روزها لیوان های قهوه بسیار طرفدار دارد. این به این دلیل است که آنها بسیار کاربردی و جذاب و زیبا هستند.

یک لیوان قهوه همان چیزی است که بسیاری از افراد در سراسر جهان روزشان را با آن آغاز میکنند.آنچه حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است ، تأثیر قهوه در اشتغال زایی است. با سبک زندگی که امروز وجود دارد. مصرف قهوه در خارج از خانه در حال افزایش است. “” گرفتن یک قهوه “تبدیل به یک عادت اجتماعی شده است.و قهوه به عنوان یک محرک اجتماعی عمل می کند. این رشد نوشیدن قهوه منجر به افزایش استفاده از فنجان های کاغذی شده است .که آن نیز صنعت تولید لیوان کاغذی را به وجود آورده است.

ما هر سال حدود نیم تریلیون فنجان یکبار مصرف یا حدود هفتاد فنجان برای هر فرد روی کره زمین داریم. و به خاطر رعایت نکات بهداشتی ، بیشتر آنها از مواد بکر ، یعنی درختان واقعی ساخته می شوند. کاغذ بازیافت نشده خیلی پایدار به نظر نمی رسد و مناسب ساخت لیوان قهوه نمیباشد.

بر خلاف اکثر وسایل کاغذی ، لیوان های کاغذی قابل بازیافت نیستند. زیرا در واقع از پلاستیک پوشانده شده اند.در واقع میزان پلاستیک هر لیوان قهوه حتی کمتر از پنج درصد است. به همین دلیل است که آنها قادرهستند بدون نشتی مایعات به بیرون آنها را حفظ کنند. به همین دلیل است که آنها به تفاله تبدیل نمی شوند وحتی به کاغذ بازیافتی تبدیل نمی شوند. در حالی که برخی از جوامع مواد مانند لیوان های قهوه کاغذی را بازیافت می کنند . همه لیوان های کاغذی با پلاستیک پوشانده نشده اند ، گرچه اکثریت قریب به اتفاق آنها اینگونه هستند.

آیا میشود لیوان قهوه را بازیافت کرد؟

روزانه میلیون ها لیوان کاغذی در سراسر جهان استفاده می شود. الیاف مورد استفاده در لیوان قهوه مانند لیوان های تولید شده توسط هوتاماکی بیشتر از جنگل های دارای گواهی مدیریت پایدار تهیه می شوند. چنین لیوان های کاغذی قابل بازیافت هستند و می توان الیاف را تا هفت برابر بازیافت و استفاده کرد. و سپس برای تولید برق از کمپوست استفاده کرد. توجه به این نکته مهم است که لیوان های کاغذی 100٪ قابل بازیافت هستند البته در آینده نزدیک.

بازگشت به زمین بازیافت لیوان قهوه

به زودی شاهد خواهیم بود

ابتکارات بسیاری در سراسر کشور وجود دارد که هدف آنها افزایش سطح بازیافت لیوان های قهوه است. فقط در انگلیس 120 میلیون فنجان در طی سال 2018 بازیافت شد و انتظار می رود این تعداد در سال 2019 دو برابر شود.در همین حال ، برخی از بهترین و درخشان ترین تولید کنندگان نیز به دنبال حل مسئله لیوان کاغذی یکبار مصرف قابل بازیافت هستند. فرایبورگ ، شهری در آلمان ، یک راه حل جالب دارد:فنجان فرایبورگ. این یک فنجان قابل استفاده مجدد از پلاستیک سخت است و فقط هزینه 1 یورو برای مشتریان دارد. حتی استارباکس نیز در حال انجام فعالیت است.

اخیراً ، آنها با Closed Loop همکاری کردند تا یک فنجان قابل بازیافت قابل بازیافت تولید کنند.فیبر با کیفیت بالا که در لیوان های کاغذی ما استفاده می شود ، می تواند قبل از کمپوست شدن یا استفاده برای تولید برق ، تا هفت بار بازیافت شود و استفاده شود.ما برای افزایش بازیافت لیوان های کاغذی ، ابتکارات مختلفی را در بازارهای مختلف داریم و در آنها شرکت می کنیم.

شرکتFirst Mile در زمینه بازیافت لیوان قهوه

ما امروزه در انگلستان با First Mile ، یک شرکت پیشرو در زمینه بازیافت ، همکاری میکنیم. این مشارکت باعث می شود First Mile لیوان های یکبار مصرف استفاده شده از برخی از مشتریان ما را در سراسر لندن و بیرمنگام از انواع زنجیره های قهوه ، رستوران ها ، بارها و سایر مکان های تجاری جمع آوری کند. ما همچنین بخشی از یک اتحاد هستیم که هدف آن افزایش سطح بازیافت در انگلستان است.

شما احتمالاً نمی توانید لیوان های کاغذی را درخانه خود بازیافت کنید ، اما از درب های پلاستیکی و روکش شیاردار قهوه میتوانید استفاده های دیگری کنید. شما همچنین می توانید هفتاد فنجان را کاهش دهید.

بسیاری از محصولات با کیفیت را می توان با الیاف بازیافت شده از لیوان های کاغذی تهیه کرد. کار ما در این زمینه ادامه دارد و ما گزینه های بیشتری را برای استفاده از مواد فنجان قهوه بازیافت شده در سایر محصولات نیز در آینده بررسی خواهیم کرد.

تا زمانی که این اتفاق بیفتد ، به یاد داشته باشید: گرچه کاغذی هستند ، اما اکثرا لیوان های قهوه در سطل آشغال قرار دارند.

متن برداشته شده از سایت https://recyclecoach.com/

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *